Sepetiniz henüz boş görünüyor...

GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifremi Hatırlat

YENİ ÜYE KAYDI
Şifremi Hatırlat

E-mail sıfırlama isteğiniz hesabınıza ait olan e-mail adresine gönderilecektir...

Blog

  • 5 Aralık 2017, Salı 11:29

Kışlık Bot Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Kışlık Bot Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? Kışlık Bot Seçimi Mosimoso.com Öneriyor..Kış Mevsiminde Ayakkabı ve Bot Seçimi. Annelerimizin her zaman söylediği gibi: Ayakları sıcak tutmak lazım… Havanın ılık olmasına aldırmayın, yakında kara kış bütün soğuğuyla çökecek üstümüze. Ayaklar şimdi çok üşümese de, yakında üşümeye başlayacaklar. Siz de kış mevsimi boyunca sıcacık ayaklar için gerekli hazırlıkları yapıyor olmalısınız. Örneğin, kışlık bot seçiminizde sizin için en önemli özellikleri..

  • 10 Ağustos 2017, Perşembe 12:00

Kadın Sandalet Modelleriyle Rahat Hissedin…

Kadın Sandalet Modelleriyle Rahat Hissedin… Ayakları serin ve rahat tutması sebebiyle yaz aylarında sıkça tercih edilen sandaletler ve terlikler, şık görüntüsü kadar pratik kullanımıyla da dikkat çekiyor. Kış aylarında özellikle kadınların, ayakları sıkan, ağır ve hantal ayakkabılardan kurtulmak istediği bir gerçek. Kadın sandalet modelleri her zevke hitap eden tasarımlarıyla 7’den 70’e herkesçe beğeniliyor. Birçok renk ve desen seçeneği olan kadın terlik modelleri hafif topuklu tabanlarıyla ..

  • 24 Mayıs 2017, Çarşamba 12:24

Günlük Ayakkabılar..

Günlük Günlük ayakkabı modelleri, günlük hayatta kullandığınız kıyafetlerinize uyum sağlayan ve son derece rahat tasarıma sahip olan ayakkabılardır. Gün içerisinde sürekli hareket halindeyseniz, rahat etmeniz ve ayak sağlığınızı korumanız açısından rahat ayakkabı tercih etmeniz gerekmektedir. Günlük kullandığınız ayakkabılarınız rahatsız edici veya topukluysa, ayaklarınızın ağrımasına sebep olabilir ve bu da sizin yaşam kalitenizi düşürür. Günlük ayakkabılar genelde spor tasarıma sahip olanla..