Sepetiniz henüz boş görünüyor...

GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifremi Hatırlat

YENİ ÜYE KAYDI
Şifremi Hatırlat

E-mail sıfırlama isteğiniz hesabınıza ait olan e-mail adresine gönderilecektir...

İade Politikası

İade Politikası

 

Sipariş Durumunda İptal Talebi

www.mosimoso.com ’da oluşturduğunuz siparişinizi iptal etmek için iptal nedeninizi belirterek ilgili sipariş numarası ile birlikte talebinizi info@mosimoso.com adresine iletebilir veya hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında www.mosimoso.com Müşteri Hizmetleri’ni (0850 532 47 50) arayarak Müşteri Hizmetleri Yetkilisi’ ne bildirebilirsiniz. Sipariş iptali talebiniz ilgili departmanlara aktarıldıktan sonra iptal onayı gerçekleştirilecektir.

 

Kargo Aşamasında İptal Talebi

Eğer siparişinizin durumu kargo aşamasındaysa, siparişiniz iptal edilememektedir.

Bu durumda kargo size ulaştıktan sonra fatura üzerindeki iade bölümünü doldurup, orijinal faturasını (faturanın olmadığı durumlarda, sevk irsaliyesini) ürüne ekleyerek, iade koşullarına uygun şekilde iade edebilirsiniz.

 

Hasarlı/Kusurlu Ürün Teslimatı

www.mosimoso.com dan verdiğiniz siparişleri kargo görevlisinden teslim alırken kargo paketinde hasar,kırık yada çizik vb. bir durum söz konusuysa kargoyu teslim almayarak iade ediniz.Paket teslim alındıktan sonra içeriğindeki ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa www.mosimoso.com ile 0850 532 47 50 nolu telefon ile ivedilikle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

 

Yanlış Ürün Teslimatı

Yanlış ürün teslimatı durumunda ürünleri karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. İadelerinizde Sürat Kargo'yu kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Bunun için size en yakın Sürat Kargo şubesine gitmeniz ve ürününüzü iade kodunu vererek teslim etmeniz yeterlidir.

 

Cayma Hakkını Kullanma

Cayma Hakkınızı kullanabilmeniz için teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek istediğinizi tarafımıza bildirmeniz ve siparişinizi iade etmeniz gerekmektedir.

 

İade Koşulları

İadeniz, www.mosimoso.com Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde yer alan Madde 15’daki Cayma Hakkı ve Madde 16’deki Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler şartlarına uygun olmalıdır. (Bkz. www.mosimoso.com – Mesafeli Satış Sözleşmesi)

Ürünlerin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. İade edilecek ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

 

İade Şekli

İadeler mutlak surette orjinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

İade edeceğiniz ürünü mutlaka size teslim edildiği şekilde ambalajlı olarak paketleyerek, orjinal kutusu ve aynı zamanda www.mosimoso.com kolisine koyarak iade etmeniz gerekmektedir. Orjinal ambalajında olmayan ya da ambalajı yetersiz olan ürünler www.mosimoso.com tarafından kabul edilmeyecek ve kargo tarafından da teslim alınmayacaktır.

Önemli Uyarı: Kargo firması tarafından paketleme yapılmamaktadır. İade göndereceğiniz ürünün sizin tarafınızdan paketlenerek kargo görevlisine teslim edilmesi gerekmektedir.

İade işlemleriniz hakkında destek almak için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında www.mosimoso.com Müşteri Hizmetleri’ ni (850 532 47 50) arayabilirsiniz.